top of page

Focení až v roce 2021

Možná jste si všimli, že jsem se od září 2019 stáhla poněkud do ústraní. Přestala jsem sdílet fotografie a ukazovat svou práci na Facebooku, Instagramu i zde na blogu.


Důvod bych jednoduchý - potrápily mě těhotenské nevolnosti a já se snažila omezit focení na nutné minimum (rozumnějte na slíbené focení). Nové objednávky jsem přestala přijímat a řídíc se heslem "Sejde z očí, sejde z mysli" jsem také přestala publikovat i nově nafocené fotografie i připravené články na blog. Omlouvám se, že pravý důvod se dozvídáte až nyní.


Věřím ale, že když je důvodem můj požehnaný stav, nebudete se na mě zlobit :)Fotka vniklá na srazu fotografů v Olomouci. Mé bříško zaujalo nejednoho fotografa. Za milou památku děkuji Petrovi.


Ačkoliv u prvního dítěte jsem těhotenské nevolnosti téměř nepoznala, nyní mě trápily několik měsíců. Díky nim jsem musela také odpískat Vánoční focení a doufala jsem, že alespoň v roce 2020 to bude lepší. V prvním kvartálu roku jsem tedy dofotila slíbené resty, maminky i miminka a plánovala si nástup na mateřskou dovolenou v průběhu dubna.S kolegyní Zuzankou spolupracuji moc ráda. Rády fotíme společně (možná si ji budete pamatovat z našeho společného Vánočního mini focení), rády se necháme vyfotit společně, ale taky si rády vyfotíme nějakou tu památku navzájem.


Pandemie koronaviru Covid-19 nás ovšem všechny ochromila, vyvedla z míry a donutila nás všechny přehodnotit nejen své plány. A tak mi ta mateřská začala neplánovaně už v březnu.


Teď je květen a já mám těsně před porodem. K focení se plánuji pomaloučku a polehoučku vrátit v roce 2021.


Máte-li o focení zájem, moc ráda Vás uvidím. Tak tedy přístí rok, na viděnou! :)

28 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Krásný den, přátelé, příznivci mého focení... Rok se s rokem sešel a ačkoliv jsem si původně myslela, že se sem tam na focení dostanu už během roku 2021, čas ukázal, že to bylo ještě brzy. Nakonec jse

Moji milí klienti, přátelé i kolegové, kteří mě sledujete, poslední dobou jsem si všimla, že mi na Facebookovém profilu nějak záhadně mizí staré reference. Facebook, je zkrátka žere a odmazává je jako

bottom of page