Reference

Zpětná vazba je pro mě důležitá a vážím si jí. Proto budu ráda, když mi po focení napíšete. 
Stačí pár slov ať vím, jak se Vám se mnou spolupracovalo a co říkáte na fotky.
Moc děkuji všem, kteří mi nechali vzkaz. Moc mě to těší.

Chtěla bych se s Vámi podělit o zkušenosti se slečnou Šárkou. Šárka je velice příjemná a přátelská dívka, má mnoho nápadů, nebojí se vůbec ničeho. V její přítomnosti se mě fotilo úžasně, byla jsem velice uvolněná a svá. Proto, kdo chce nádherné fotky. Fotky jsou krásné, velice pěkně zpracované. Doporučuji.

Kristýna Chybová

Focení portrétů

Šárko, moc děkuju za krásný zážitek. Fotky se mi velmi líbí, jsou krásné a osobité. Kromě parádního výsledku moc oceňuju i bezva přístup - profesní, ale přitom velmi milý a přívětivý, děkuju taky za přínosné rady a fajn pokec ;)

Monika Rozsypalová

Focení portrétů

Spolupráci s Šárkou mohu jedině doporučit! Bezproblémová komunikace, dobré nápady i velmi příjemný přístup fotografky. Myslím, že při focení panovala fajn atmosféra a obě jsme se dobře bavily. Šárka ví, co na fotkách chce zachytit, nebojí se vás navést na správný výraz či doladění celkové pózy. Takže za mě velké díky, protože mě naše podvečerní snažení opět posunulo o krůček dál. A výsledné fotografie? Jednoznačně velmi povedené! Doufám, že naše první spolupráce nebyla tou poslední. :-) Přeji hodně fotografických úspěchů. :-)

Anny B.

Focení portrétů

Milá Šárinko, chtěla bych ti psanou formou poděkovat za naše sobotní focení, byla jsem velmi překvapená profesionálním přístupem během focení a ještě víc z výsledku. Vždycky jsem si myslela, že nejsem fotogenická, ale vyvedla jsi mě z omylu :) Doufám, že fotky udělají stejnou radost osobě pro kterou jsou určeny jako udělaly mě.. Děkuji a budu se těšit na naše další setkání.

Marianna

Focení portétů, budoárové focení

Ještě jednou moc děkujem za fotky a za celé focení - probíhalo to nad očekávání příjemně. Oba se fakt neradi fotíme a já jsem z toho měla trochu obavy, ale bylo to fajn. Výsledek se nám moc líbí, je na fotkách vidět taková pohoda. Jsme nadšení z toho, že fotky ze vnitřku kostelíka nejsou tmavé - toho jsem se bála, že se tam bude fotit blbě. Naštěstí je to super :) Kdybychom něco mohli teď zpětně změnit, tak bychom určitě chtěli vyfotit víc fotek z toho společného focení ve dvou - ty jsou moc hezké a bylo by fajn mít jich klidně i víc.

(*Pozn.fotografa - focení bylo na přání novomanželů opravdu rychlé, původně si nepřáli příliš fotek)

H+J

Focení svatby

Moje focení s Šárkou bylo naprosto super, dobrá spolupráce a s fotkami jsem moc spokojená :)

Miley

Focení portrétů

Please reload

Více referencí si můžete přečíst také na mém facebookovém profilu.

NAHORU